O FIRMIE

O drukarni:

Działamy od 2005 roku łącząc doświadczenie i wiedzę dwóch pokoleń z nowoczesną technologią. Specjalizujemy się w druku niedużych i średnich nakładów. Naszą domeną są etykiety produktowe i naklejki do zastosowań zewnętrznych jak i wewnątrz pomieszczeń. Oferujemy wydruki w technologii produkcyjnego druku cyfrowego w jakości porównywalnej z offsetem. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zarówno małe jak i większe prace bez utraty jakości. Druk cyfrowy pozwala na wręcz nieograniczoną personalizację pracy. W jednym zamówieniu możesz połączyć wiele wariantów tej samej pracy, każdy w innej ilości. Świetnie sprawdza się to w przypadku wizytówek, gdy potrzebujesz ich, powiedzmy dla 5 osób. Wówczas zamawiasz je jako łączny nakład. 

Dobrym uzupełnieniem naszych możliwości okazała się technologia druku UV-Led. Wydruki te świetnie sprawdzą się na zewnątrz ze względu na niesłychaną trwałość pigmentów i możliwość zastosowania odpowiednich do tego celu materiałów. Możemy je polecić także do zastosowań wewnątrz pomieszczeń, gdyż nie ma tu szkodliwych czy wydzielających zapach rozpuszczalników.

Własna introligatornia pozwala nam na szybkie realizowanie prac. 

Oferujemy wydruki w wariantach:
 - produkcyjny kolorowy druk cyfrowy
 - druk cyfrowy czarno-biały
 - druk UV-Led na podłożach miękkich jak papier plakatowy, folie samoprzylepne
 - druk UV-Led z użyciem koloru białego na podłożach bezbarwnych
 - druk UV-Led na spienionym PCV
 - wydruki do podświetleń

oraz późniejszą ich obróbkę m.in.:
 - nacinanie (rycowanie)
 - cięcie w kształt 
 - laminowanie
 - klejenie
 - oprawa miękka
 - oprawa spiralna
 - oprawa zeszytowa (broszurowa)
 - bigowanie i falcowania

Jako dodatkową usługę wykonujemy personalizację, czyli umieszczenie zmiennych danych na projekcie graficznym. Najczęściej stosuje się to w przypadku kart rabatowych (np. kolejna numeracja, kod kreskowy) lub identyfikator (zdjęcie, dane personalne, dział).

English (auto-detected) » Polish
 
English (auto-detected) » Polish
 
English (auto-detected) » Polish
 
English (auto-detected) » Polish
 
English (auto-detected) » Polish
 
English (auto-detected) » Polish
 
English (auto-detected) » Polish
 
fb